Слика од Тоше Зафиров на сива позадина. Тој е облечен во црно одело на Сињори и црна машна

Тим З - Онлајн Лични Тренери

Дали сте почетник во фитнес-светот или ви треба дополнителен притисок за да го достигнете својот целосен потенцијал? Набавете си личен тренер од Тимот З и постигнете го телото од вашите соништа за кратко време.

Доколку сте нови во фитнесот, нашите лични тренери ќе ги изберат најсоодветните вежби за да го започнете вашето фитнес-патување и ќе се осигураат дека ја користите правилната техника и форма.

Појдовната точка е секогаш најстрашна и најтешка, и ние ќе ви помогнеме да го поминете тоа!
Нашите лични тренери ќе ви обезбедат прилагодена исхрана и план за вежби за да ви помогнат да ги исполните вашите цели. Нашите тренери ќе ви овозможат здравје на водство, искуство и знаење, за да можете да ја однесете обуката на следното ниво.

Нашите лични тренери се достапни 24/7 за да ви овозможат вистинско водство и мотивација за правилна исхрана и вежбање, а со тоа и здрав начин на живот. Започнете го вашето фитнес-патување и направете ги сите напори да се исплатат, избирајќи го најдобриот личен тренер за целта за фитнес што ја имате на ум.

Продавница

Отклучете го Вашиот Потенцијал!

Список на најдобрите

Онлајн Лични Тренери за Фитнес

Ангажирајте го вашиот личен виртуелен тренер да ве води во тренинзите и исхраната. Сите тренери се достапни да започнат денес и да ви помагаат на месечно ниво.

Тоше Зафиров

Габриела Зафирова стои во теретана и ги фрла мускулите на своето тело. Зад себе има опрема за теретана. Таа носи црн спортски градник адидас и црна шорцеви.

Габриела З.

Христијан Манасиевски покажувајќи ги стомачните мускули во фотосесија во студио со сива позадина додека носи црвена маица која ја крева и фармерки

Христијан М.

Ивана Коцевска насмеана по завршен вежба во теретана, таа е на колена и носи светло розев спортски градник и хеланки.

Ивана К.

Слика на Емилија Манџуковска како тренира во теретана, со десната рака нагоре. Таа е облечена во сив спортски комплет

Емилија М.

Александар Манџуковски крева тегови и тренира нозе додека гледа во камерата. Тој е без маица и носи црни тренерки.

Александар М.

Слика на Силвана Велјаноска која држи тегови над рамената во позиција на сквот. Таа носи црни шорцеви и зелен спортски градник.

Силвана В.

Селфи во огледало на Викторија Зајкова која се наоѓа во соблекувалната во теретаната додека носи светло розев спортски градник и хеланки. Таа има тетоважа на нејзината рака

Викторија З.

Трајче Стојанов ги покажува мускулите на раката и гледа во камерата додека носи црна маица со црвени детали.

Трајче С.

Сара Стојаноска го покажува бицепсот во теретана и гледа во камерата, додека држи сино шише. Таа носи темносина боја, спортски градник и сини хеланки.

Сара С.

Jубивој Бакиќ ги покажува мускулите на боди-билдинг натпревар

Љубивој Б.

#teamz

Моќта за промена на вашиот живот лежи во наједноставните чекори.

Тоше Зафиров во црна маица со портокалови детали, тренира во теретана со Габриела Зафирова. Фотосесија за кампањата на Тимот З.

За Тоше

Тим З

Тимот Z е проект роден од недостаток на поддршка. Кога прв пат ја започнав мојата кариера немав никој. За ова време, морав да дознаам како да се обучам и да јадам правилно. Низ годините на обиди и грешки, јас полека сфатив како да се исхранувам и да се обучувам.

Со моја помош ова ќе се промени денес. Сите луѓе кои се амбициозни ќе имаат целосна поддршка од целиот мој тим.

Преку овој проект, ќе добиете менторство потребно за раст, физички и психички. Ќе се здобиете со знаење и дисциплина, кои ќе ви бидат потребни за да успеете во светот на боди-билдингот и фитнес.

Со помош на мојот тим ќе се увериме да изградиме заедница на луѓе кои се подготвени за успех и истовремено нашиот тим ќе биде во потрага по поддржувачи.

Како индивидуа, или потенцијален поддржувач чувствувајте се слободно да не контактирате.

Главен Фокус

Предности на тимот З.

Поткревање на нивото на адреналин

За оние кои бараат да направат нешто поголемо со своите животи и за бркачите на слава. Ова е за луѓето кои сакаат да го достигнат следното ниво и да изградат моќна кариера.

Зајакнување На Луѓето

Проект посветен на зајакнување на луѓето кон остварување на нивните кариери во областа на фитнесот.

>

Градење На Кариера

Преку оваа програма, јас можам да ве поврзам со агенции и настани кои ќе ве изложат и ќе ви помогнат со точните чекори кон градење на јавна личност.

Побрзи резултати

Со наше водство, ќе ги постигнете резултатите што отсекогаш сте ги сакале за пократок временски период.

Образование

Нашите програми ќе ве едуцираат за сите аспекти на вежбање, фитнес и здравје.

Долгорочни навики

Нашите програми ќе ви помогнат да формирате долгорочни здрави навики и да се држите до редовните фитнес сесии.

# почеток

Зошто да почекате да го подобрите вашето здравје? Најдоброто време да го започнете патувањето со фитнес е токму сега.

Безбедно Плаќање

Ние нудиме сигурна гаранција за купување

100% Задоволство

Нашите клиенти се нашиот најголем приоритет!

Онлајн Поддршка

Ние сме онлајн преку е-пошта за време на работните денови