Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Gladiator Gym

Придружете се на искусни професионалци во најдобриот фитнес центар во Скопје, главниот град на Македонија. Слободно побарајте совет, тестирајте нова опрема и напредувајте опкружени со пријателски лица и позитивна енергија!

За Gladiator Gym

За Gladiator Gym

Gladiator Gym е еден од најбрзо растечките фитнес центри во Македонија, ориентирани кон резултати, кој им помага на луѓето да ги постигнат своите фитнес цели. Се наоѓа во општина Кисела Вода и работи од 2007 година. Имаме опрема за кардио, слабеење и зголемување на мускулите, која е добро прилагодена за поединци со различни фитнес цели.

За Gladiator Gym

Gladiator Gym е еден од најбрзо растечките фитнес центри во Македонија, ориентирани кон резултати, кој им помага на луѓето да ги постигнат своите фитнес цели. Се наоѓа во општина Кисела Вода и работи од 2007 година. Имаме опрема за кардио, слабеење и зголемување на мускулите, која е добро прилагодена за поединци со различни фитнес цели.

Сепак, нашата најголема предност е нашиот тим од експерти, од кои сите имаат значајни достигнувања во светот на фитнесот. Секогаш ќе имате некој да ви помогне, да покаже како да користите машина или да ве советува дополнително во врска со вашето фитнес патување. Gladiator Gym е местото на победниците, совршено место за да ја пронајдете потребната мотивација да го промените вашиот живот на подобро!

Понеделник - Сабота

08: 00 - 22: 00

Недела и празници

Затворено

Gladiator Gym е локална установа. Во моментов, членствата не се достапни за купување преку Интернет. Ако имате какви било прашања во врска со цените или друга тема, не двоумете се да стапите во контакт.

Помогнете му на вашето тело да се развие. Добијте ги вистинските додатоци на Најсилната продавница!

Нашите членски картички

Иако ова се нашите најпродавани производи, ние исто така нудиме месечни членства и понуди со попуст.

Зошто сме подобри од другите фитнес центри?

Професионална помош и насоки за почетници

Нашите рачно избрани инструктори се достапни за да ги научат членовите за правилно вежбање, исхрана и денови за одмор. Секогаш можете да најдете стручен и искусен тренер во фитнес центарот за да ви помогне како правилно да користите фитнес уред и да споделите некои почетнички или стручни совети.

Поединци со истомисленици и професионални бодибилдери

Многу професионалци избираат Gladiator Gym за да се подготват за претстојните настапи, натпревари или емисии. Можете лесно да се судрите со наградуван бодибилдер, веројатно да воспоставите врска и да научите од најдобрите.

Позитивна атмосфера и мотивација

Во Гладијатор промовираме здрав начин на живот. Нашата цел е да ве мотивираме да се храните здраво, да вежбате правилно и ефективно и да го достигнете својот максимален потенцијал. Некои од нашите членови дури започнаа нови кариери како бодибилдери откако се приклучија на Gladiator Gym.

Станете член на Gladiator Gym. Дојдете и тренирајте со нас - ние ќе ви помогнеме да изградите посилен и поголем вас!

Резервирајте го вашиот личен онлајн тренер

Можете да ја добиете сета потребна помош ако вежбате во Gladiator Gym. Меѓутоа, ако времето или местото не дозволуваат да вежбате со нас во Скопје, можете да резервирате и онлајн тренер за персонализирани сесии за вежбање и сопствен план за исхрана.

Со професионалец покрај вас, ќе можете да ги постигнете правилните техники и форма и да стекнете знаење и дисциплина за да успеете во светот на бодибилдингот и фитнесот и да ги постигнете своите цели.

Добијте насоки 1-на-1, совети за подобрување и 24/7 комуникација и мотивација!

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ОНЛАЈН ТРЕНЕРИ