Фитнес Центар

Гладијатор Сала

=

Работни Часови

За секого (работни часови)

Понеделник – Сабота

08:00 – 22:00

Недела / Празници

ЗАТВОРЕНО

За Тоше

Гладијатор Фитнес Центар

 Гладијатор е еден од најбрзо растечките, насочени кон резултатите, фитнес центри во Македонија. Им помага на луѓето да ги постигнат своите фитнес цели, ги учи за исхраната и промовира здрав начин на живот.

Центарот за боди билдинг и фитнес, Гладијатор, се наоѓа во општина Кисела Вода и работи веќе со години.

Теретаната Гладијатор има опрема за секакво кардио, губење на тежината и зголемување на мускулите, што ја прави погодна за лица со различни фитнес цели. Тоа е совршено место да ја пронајдете потребната мотивација за да го промените вашиот живот на подобро. Нашите членови имаат за цел да напредуваат, а ние се трудиме да им го олесниме патот до успехот.

Преку нашите инструктори, рачно избрани тренери, ќе имате извонредно ниво на помош и водство кон постигнувањето на вашите фитнес цели и дури и да започнете нова кариера како боди-билдер.

Во секое време, можете да најдете искусни индивидуи во фитнес центарот. Секој таму може да ви помогне како правилно да користите некој уред за фитнес. Вие исто така може да побарате неколку совети за почетници или за експерти.

Ако сте прв пат корисник, не грижете се, нашиот тим ќе ве пречека во гранката за фитнес без напор. Ако сте професионалец, можете да најдете истомисленици кои ќе споделат експертиза едни со други. На крајот на денот, нашата цел е да ве мотивираме да се храните здраво, да вежбате правилно и ефикасно и на крајот да го достигнете својот целосен потенцијал.

Однесете ја вашата фитнес приказна на ново ниво со тимот на Гладијатор Фитнес!

Фитнес центарот на Тоше Зафиров, кој ја прикажува опремата со која бодибилдерите можат да тренираат во црно-жолто, конкретно bench presses

#Фитнес центар

We <3 our clients!

Посетете не во

Гладијатор Салата во Скопје

Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, прикажува вежба со гума каде што лицето кое тренира може да ја крене гумата.
Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, ја покажува опремата што ја има во салата за вежбање во карактеристична жолта боја
Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, покажува огледало и неколку клупи за вежбање
Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, ги прикажува теговите што ги има
Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, прикажува дел од железото што може да се искористи за правење на различни вежби
Фитнес центарот Гладијатор, на Тоше Зафиров, каде што инструктор тренира со јажиња.

Тим

Запознај го Нашиот Тим

Тоше Зафиров

Датум на Раѓање:

22 јануари, 1978

Искуство во Фитнесот:

Од 1995 година

Искуство во Спортот:

Од 1991 година

Врвни достигнувања:

 • 'Naba' Сертификат
 • ИФББ Сертификат
 • ИБФФ Сертификат
 • Над 50 Натпревари

Габриела Зафирова

Датум на Раѓање:

06 јули 1982

Искуство во Фитнесот:

Од 2013

Искуство во Спортот:

Од 2010 година

Врвни достигнувања:

 • ИФББ Сертификат
 • Прво Место на ИБфф – Европа
 • Второ Место ИБФФ – Свет

#напорна работа

Дојдете и тренирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да се изградите посилни!

Зачленете се во теретаната „Гладијатор“

Цени и Членски карти

1 Месец (Off-Peak)

$20.00 / Месец

1 месец (Целодневно)

$30.00 / Месец

Сребрена картичка

$100.00

за 6 Месеци

 • ДОСТИГНЕТЕ СОВРШЕНА ФОРМА ЗА КРЕВАЊЕ
 • НЕ Е ПОТРЕБНО ИСКУСТВО
 • 10% ПОПУСТ ВО THE STRONGEST SHOP

Златна картичка

$150.00

за 12 Месеци

 • ПРОГРАМА ОРИЕНТИРАНА КОН ЦЕЛИ
 • НУТРИЦИОНИСТИЧКИ СОВЕТИ ОД ПРОФЕСИОНАЛЦИ
 • 10% Попуст во the strongest shop

ВИП Картичка

$100.00

/ Месец

 • 24 ЧАСА ДОСТАПЕН ЛИЧЕН ТРЕНЕР
 • НУТРИТИВНА ДИЕТА ИЗРАБОТЕНА ОД ПРОФЕСИОНЕЦ
 • 15% попуст во the strongest shop

Дијамантска картичка

Приватна Картичка

СПЕЦИЈАЛНА ЧЛЕНСКА КАРТА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ СПОРТИСТИ И ТРЕНЕРИ ВО БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС ИНДУСТРИЈАТА

Тоше Зафиров ја држи Detox исхраната којашто е во фокусот на камерата. Тој не гледа во камерата и носи бела кошула, црн елегантен елек и црна машна од Сињори

Откријте ја нашата продавница

Службениот Тоше Зафиров Маркет е продавница, која е посветена на deliveing врвот на линијата исхрана планови кои може целосно да го промени вашиот живот. Од губење на телесната тежина и detoxing вашето тело, да се добие маса ќе се бара со цел да се добие конкурентна предност во однос на конкуренцијата, овој магазин може да ви понуди знаење што е потребно да се биде најдобар, по прифатлива цена. Ова е за луѓе.

Продавница

Голема распродажба

Тоше Зафиров гледа во камерата додека ја држи Detox исхраната. Носи црно одело од Сињори со бела кошула и црна машна.

Проверете го Нашиот

Најпопуларниот план за исхрана

Исхрана Detox работи и на лаптоп и на мобилен уред

Detox Исхрана - Нашиот бестселер

$60.00

НАШИТЕ СОРАБОТНИЦИ

Гордо партнерство со

Додатоци на Леврон Официјално Лого
Меѓународен Словенски Универзитет Официјално Лого
Официјалното Лого на Сињори
Пулс Фитнес и Спа Официјално Лого
Официјалното Лого на The Strongest Shop
Официјалното Лого на Месарница Ивановски
Официјалното Лого на СпортЛајф
Космос Група Официјално Лого
MTM Мобилна Услуга Официјално Лого

Дали сакате да се придружите на клубот?

Ве молиме контактирајте не за повеќе информации за како да станете наш поддржувач!