Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Најмоќна група за трансформација на фитнес

ПРИКЛУЧЕТЕ СЕ ВО ГРУПАТА

Во фитнесот не постои единствена големина. Она што работи за некого можеби нема да работи за вас. Најдоброто, во теорија, можеби нема да ви ги даде очекуваните резултати во пракса.

Нашата група за фитнес трансформација ви дава опции за работа, различни планови за оброци и тренинг за тестирање и разновидни совети за спроведување. Можете да го споделите вашето искуство и да слушате луѓе од истата мрежа. Проширете ја вашата мрежа и можности и достигнете ја најдобрата верзија од себе!

Што ќе добиете?

Планови за исхрана

Пет нарачани планови за исхрана базирани на калории за слабеење, зголемување на мускулите и одржување, како и нашата најпродавана диета ширум светот, Детокс диетата. Нашата диета за детоксикација им помогна на илјадници луѓе ширум светот да ослабат, да ја регулираат крвната слика, циркулацијата и нивото на инсулин, да го елиминираат вишокот токсини и да го забрзаат нивниот метаболизам. Како бонус, ќе развиете здрави навики без никакви сложености или процеси кои одземаат многу време!

Тренинг за целото телото

Ќе добиете планови за вежбање за секоја мускулна група посебно во видео формат, погоден за мажи и жени. Јас Тоше ќе ги прикажам вежбите за гради, нозе, рамо, грб, раце, стомак и кардио, додека Габриела ќе ги прикаже вежбите за задник како посебен фокус на жените. Можете да ги комбинирате вежбите како што ви одговара во текот на целата недела, во зависност од вашите цели и преференции, или да ги следите како што е дадено.

Група за поддршка на Телеграма

Мотивацијата е клучна во фитнесот, особено за време на вашата прва трансформација. Ќе добивате поддршка 24/7 и може да побарате совети или совети од искусни модератори од мојот тим во групата. Тие ќе бидат достапни да ви помогнат со сите прашања и да се погрижат да не се откажете од вашата прва пречка. Не е доволно да завршите една диета. Клучот за успехот е доследноста. И штом ќе достигнете одредена точка, можете да ги мотивирате другите да го сторат истото, да го споделите вашето искуство и да го одржите циклусот. Верувај ми, зборувам од искуство; мотивирањето на другите ќе ви ја даде потребната самодоверба за да напредувате понатаму.

Добијте го врвното трио во фитнес - здрава храна, вежбање и добра мрежа

Тешко е да се најде најдобриот план за оброци за вашите потреби и вежбање што ќе ви помогне да го достигнете вашиот целосен потенцијал. Сепак, она што е речиси невозможно е да се приклучите на моќна заедница. Добрите совети во светот на фитнесот се непроценливи, а да не зборуваме за наоѓање партнери и спонзори. Нашата група за фитнес трансформација ги поврзува луѓето во различни фази од нивните фитнес патувања, од почетници до професионалци.

Што повеќе може да побара фитнес ентузијастот освен многу опции за оброци, вежбање за различни мускулни групи и моќна група за поддршка за градење врски? Ви го даваме сето тоа и повеќе!

РЕГИСТРИРАЈ СЕ СЕГА

Лојалноста секогаш се исплати. Нашите најдолгогодишни членови добиваат ексклузивен пристап до промоции, пропусници за настани и можности за вмрежување. Една година во рамките на групата Fitness Transformation ќе се отвори и третото и последно ниво во рамките на групата Telegram, ограничена само на професионалци.

Не треба да ни верувате, видете сами

Луѓето ги свртеа своите животи на подобро и направија долгорочни промени во својот изглед и навики. Кој рече дека не можете да го направите тоа? Сведочете ги најефективните трансформации и почнете да верувате во себе. Ако тие можат да го направат тоа, можете и вие!

Никола Манов

„Нашите клиенти се наши најголеми поддржувачи и доказ за успех. Погледнете ги врвните препораки за да ги видите нивните достигнувања со напорна работа и соодветно водство 24/7. “

Зошто ја започнав групата за фитнес трансформација?

Го посветив мојот живот на фитнесот и поминав години во оваа индустрија. Сепак, се борев да ја балансирам добрата исхрана и честото вежбање со работните и семејните обврски. Ми требаа истомисленици да ми покажат дека е нормално да доживуваш подеми и падови на твоето фитнес патување.

Ја започнав групата за фитнес трансформација за луѓето да можат отворено да комуницираат и да споделуваат едни со други. Ние сме тука за да изградиме врски и да отвориме можности за соработка, да поучуваме и да учиме нови работи, со што професионалците кои се придружуваат на оваа група ќе искористат најмногу придобивки.

Поддршката и доброто вмрежување се непроценливи. Без разлика колку мислите дека знаете, секогаш ќе има некој што ќе ве научи на подобар начин. И опкружувањето со успешни луѓе секогаш го зголемува вашиот успех; тоа е златното правило во животот!

Регистрирајте се за најмоќната група за фитнес трансформација

Пополнете го формуларот за да станете член на групата и да ги добиете сите поволности од 49 долари месечно.

ПОЧНИ СЕГА

Најчесто поставувани прашања

Групата Fitness Transformation е отворена за сите фитнес ентузијасти на возраст над 18 години кои бараат можности за вмрежување, планови за оброци и тренинзи. Мажите и жените се подеднакво добредојдени да се приклучат, а предложените диети и тренинзи се добро прилагодени за двата пола.

Групата за трансформација на фитнес е се-во-едно решение, вклучувајќи опции за оброци и вежбање. Неговата цел е да ги поврзе луѓето со слични цели за да можат да се мотивираат еден со друг, да споделуваат совети и да отвораат деловни можности еден за друг.

Не, тоа не е. Месечната претплата за приклучување во групата е 49 долари.

Сите членови започнуваат на почетничко ниво, со неколку исклучоци. Ако сте професионален натпреварувач или искусен тренер, можете да ни испратите порака за да разговараме за вашата почетна точка. Израмнувањето од почетно до напредно и професионално ниво главно зависи од времето што го поминувате во групата. Ако останете подолго, тестирате повеќе производи, го следите она што најдобро функционира и напредувате на вашето фитнес патување, ќе го надградите вашето ниво. Физичкото и психичкото надградување ќе ги отвори двете преостанати нивоа во групата.

Сите членови кои се приклучуваат на групата за фитнес трансформација добиваат пристап до сите планови за оброци и сите тренинзи. Сепак, членовите со картички за лојалност добиваат повеќе придобивки од групата, како што се ограничени промоции и понуди, покани за настани и можности за вмрежување.

Групата за фитнес трансформација е поделена на три нивоа на Telegram. Првото ниво, почетник, е отворено за сите на почетни, напредни и професионални нивоа. Второто ниво, Напредно, е отворено за Напредни и Професионални членови. Професионалното ниво е ограничено на членовите со значката Професионално.

Ќе бидам дел од сите нивоа во рамките на групата за фитнес трансформација на Telegram, почетник, напреден и професионалец. Сепак, јас не сум одговорен за групите, бидејќи тие ќе бидат предводени од модератори кои можат да одговорат на вашите прашања и да ги решат вашите грижи. Живеам зафатен живот со сите мои бизниси, натпревари и семејство. Сепак, се трудам да бидам максимално активен во групите, бидејќи тоа е моја страст и животна работа.

Приклучувањето кон групата за фитнес трансформација може да ви помогне да ја подобрите вашата физичка и ментална состојба. Ви даваме едноставност, ефективност и одржливост по прифатлива цена. Следењето на една од диетите, особено ако започнете со Детокс, ќе го подготви вашето тело за долгорочен успех, ќе се ослободи од токсините, ќе го подобри вашето здравје и ќе ја регулира крвната слика, циркулацијата и нивото на инсулин. Ќе изгубите тежина, ќе го подобрите вашето здравје и ќе го забрзате метаболизмот. Постојаното следење на тренинзите ќе ви го даде потребниот енергетски поттик. Здраво и постепено ќе го подобрувате изгледот и функцијата на вашето тело. Сепак, исправете ги вашите очекувања и не очекувајте резултати преку ноќ. Вежбата ја напишав од мое лично искуство, па ако ги следите како што е дадено, резултатите се загарантирани. И, конечно, ќе запознаете луѓе кои ќе ве мотивираат и ќе разговарате со нив; можете да ги споделите вашите искуства и совети. Што е уште поважно, луѓето од групата Fitness Transformation можат да ви отворат можности и конечно да ја започнете вашата професионална фитнес кариера со потребната поддршка.

Не, диетите не вклучуваат скапи или егзотични состојки. Состојките се главно општи, не се специфични за кој било регион, што ги прави диетите со слабо одржување и многу достапни за луѓето ширум светот.

Секој член во групата Fitness Transformation може да го донесе своето знаење и доживотно искуство. Почетниците, напредните членови и професионалците имаат еднаков збор во групите, што значи дека секој може да поставува прашања и да одговара на нив. Сепак, ништо од ова не е задолжително, туку прашање на вашата добра волја. Единственото нешто што треба да го понесете е позитивен став. И секогаш запомнете, она што го инвестирате е она што ќе го добиете. Помагањето на другите ќе ве мотивира и вас. Тоа е бескраен циклус и клуч за успешни трансформации, и физички и ментални.

Приклучувањето кон групата за фитнес трансформација ви дава пристап до шест диети и тренинг сесии со повеќе вежби за секоја мускулна група. Значи, непотребно е да се каже дека имате многу опции, а шансите да не најдете што работи за вашето тело се минимални или, да се каже, непостоечки. Сепак, главната поента на оваа група е градење фитнес заедница, а не продавање диети или планови за вежбање, бидејќи секој може да креира сопствен план за оброци или рутина во теретана. Мрежата е непроценлива и единственото нешто што ја зголемува вредноста.

Ќе ми биде драго да одговорам. Доколку имате повеќе прашања, ве молиме пополнете го формуларот за контакт.