Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Дали сте подготвени да направите позитивна промена? Придружете се на илјадниците поединци на истото фитнес патување!

СОВЕДУВАЊА Започнете ја вашата трансформација
English Macedonian

Македонски број 1 бодибилдер и фитнес инфлуенсер

Здраво на сите. Јас сум Тоше Зафиров, официјален претставник на Мистер Олимпија Академија во Европа и бренд амбасадор на Olympia Gear.

Моето искуство во бодибилдинг индустријата датира од 1997 година. Со текот на годините, заработив многу сертификати и награди како професионален бодибилдер и фитнес ентузијаст.

Имам за цел да ги инспирирам луѓето ширум светот успешно да ја завршат својата фитнес трансформација, да го достигнат својот целосен потенцијал и да станат најдобрата верзија од себе. Дали сте еден од нив?

Откријте ја најмоќната група за трансформација на фитнес Придружете ни се сега
700 +

Вкупни трансформации на телото

25 +

Години во фитнес

100 +

Натпревари во бодибилдинг

Живот посветен на фитнес, мотивација и успешни трансформации

Го посветив мојот живот за да им помогнам на другите да ги постигнат своите цели во фитнес индустријата. Моментално работам понапорно од кога било за да ги мотивирам луѓето ширум светот да ги достигнат своите тела од соништата и состојбата на умот.

Во 2020 година, еден пријател го префрли мојот проект на интернет, дозволувајќи ми да допрам повеќе луѓе од кога било и да ја реализирам мојата мисија за врвна фитнес револуција.

Следете го моето патување додека преземам голем скок во фитнес индустријата за да ви донесам некои од најдобрите планови за исхрана, програми за вежбање и најголемата група за поддршка што можете да ја најдете на Интернет.

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА МЕНЕ

Тотална фитнес револуција за мажи и жени

Мојот тим и јас вложивме многу време и напорна работа за да се зголемиме од локално до глобално. Ви носиме нешто извонредно и досега невидено – група за целосна трансформација на телото со многу различни производи вклучени бесплатно.

1

Нарачани планови за исхрана

52

Видеа за вежбање

Група за поддршка на Телеграма

Фитнесот никогаш не е единствен за сите. Со приклучување на групата, ќе пристапите до повеќе планови за оброци и тренинг. Можете да го тестирате секој од нив за да ја пронајдете совршената рамнотежа за вашето тело и начин на живеење. Ќе се придружите и на најмоќната група за фитнес трансформации ширум светот, предводена од мене, претставник на Мистер Олимпија.

Дознајте повеќе за оваа група

Г-дин Олимпија Академија ограничена на професионалци

Официјалната Академија Мистер Олимпија во Европа ви доделува официјално признание во светот на фитнесот. Нуди многу одлични можности во индустријата, како што е градење врски со големи имиња и истомисленици за да ви помогне да ја проширите вашата фитнес кариера. Ќе стекнете знаење, самодоверба и вештина за да станете успешен личен тренер.

Се двоумите дали да аплицирате или не?

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА MR.OLYMPIA ACADEMY

Изгледајте како професионалец, однесувајте се како професионалец и движете се како професионалец Olympia Gear!

Гордо партнерство со

Поддржувачите

Кевин Левроне

Почнав тесно да соработувам со Кевин Леврон, американски професионален бодибилдер на IFBB во Куќата на славните на IFBB, во 2019 година. Тој ја изгради серијата додатоци на Леврон за да им помогне на амбициозните бодибилдери да ги постигнат своите цели и да се искачат на врвот на синџирот на бодибилдинг. Ги користам овие додатоци за нивниот оптимален квалитет врз основа на ригорозни наука и животно искуство.

спорт-живот

Спорт Лајф е трговска компанија во приватна сопственост со објекти за коцкање, казина и речиси 1,000 вработени. Основана е во мај 2007 година, што ја прави една од најстарите и најдобри платформи за обложување во Македонија. Мисијата на компанијата е да го направи коцкањето достапно за сите спортски ентузијасти во земјата и да обезбеди иновативни начини за следење натпревари и освојување бонуси.

МТМ мобилен

MTM Mobile воспостави блиски односи со добавувачите ширум светот, овозможувајќи му да ги испорача најновите и најдобри технологии по пристапни цени. Нејзиниот асортиман на производи ги вклучува најновите телефони, мобилни додатоци, доверливи услуги и поправки, брза испорака и врвна поддршка за корисници, а сето тоа се предуслови за успех и лесен живот во дигиталната ера.

Универзитет

Меѓународниот Славјански Универзитет ГР Державин е еден од првите приватни универзитети што започна во Македонија. Тие го препознаа мојот потенцијал и понудија поддршка за мојот проект со фокус на едукација на младите за спортска психологија. Во исто време ги започнав моите студии на Универзитетот за да ги проширам моите знаења во оваа област.

Маргир

Маргир е месарница основана во 1939 година со моќна репутација за продавање на некои од најдобрите месо на пазарот. Компанијата се одлучува да испорачува свежи и вкусни состојки, има тим од најискусните месарници и со децении е специјализирана за дистрибуција на месо, а сето тоа е потребно за здрава исхрана и висок квалитет на живот, особено за бодибилдерите.